Przeglądy profilaktyczne w pakietach medycznych dla firm

Zamów prywatną opiekę medyczną dla Twojej firmy

Prywatna opieka medyczna
Witaj na blogu!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń medycznych i pakietów ochrony zdrowia, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą. Zaglądaj regularnie na naszego bloga i zawsze bądź na bieżąco ze światem pakietów i opieki medycznej dla firm.

Aplikacje mobilne, czyli podstawa pakietów medycznych dla firm

Przeglądy profilaktyczne w pakietach medycznych dla firm

Polscy pracownicy zaczynają zwracać coraz większą uwagę na swoje zdrowie – pandemia pokazała wielu z nas, że zdrowie nie jest pewne, a wydolność państwowej służby zdrowia w nagłych przypadkach może okazać się ograniczona. Dlatego pracownicy zwracający uwagę na benefity w postaci prywatnej opieki medycznej coraz częściej szukają oferty, która pozwoli im nie tylko na leczenie, ale także na profilaktykę w postaci regularnego odbywania przeglądów zdrowotnych. 

 

Porównanie pakietów medycznych dla firm pokazuje, że usługa przeglądów profilaktycznych jest dostępna u wszystkich dostawców, jednak większość z nich nie oferuje jej w najtańszych pakietach, a dopiero w rozwiązaniach ze średniej półki. 

 

Wyjątkiem jest tu Compensa. Pakiety medyczne tej firmy dają możliwość skorzystania z przeglądów już w najtańszym pakiecie. W TU Zdrowie przeglądy takie są w najniższym pakiecie opcjonalne, dostępne za niewielką opłatą. Pozostali dostawcy, tacy jak LUX MED, enel-med, PZU Zdrowie, Allianz, Polmed czy Saltus proponują możliwość skorzystania z przeglądów profilaktycznych posiadaczom nieco wyższych pakietów. 

 

Warto więc zbadać oczekiwania swoich pracowników, i jeżeli wykażą zainteresowanie przeglądami profilaktycznymi, rozważyć skorzystanie z wyższych pakietów. MMmedic w takich sytuacjach pomaga w wynegocjowaniu jak najkorzystniejszej oferty.