Porównanie pakietów medycznych - lekarz
Pakiety medyczne Enel-Med

Enel-Med

w ramach oferowanych pakietów zapewnia:

  • 35 własnych placówek medycznych
  • Dostęp do ponad 1600 placówek w sieci Enel-Med
  • Wygodny system online i aplikację
  • Monitorowanie dostępności lekarzy dzięki aplikacji Enel-Med
  • Dostęp do nowoczesnej telemedycyny - e-wizyty konsultacje
    w formie wideo, rozmowy telefonicznej lub czatu.
Część logo pakietów medycznych dla firm

Pakiety ubezpieczenia medycznego dla firm - Enel-Med

Program medyczny Enel-Med wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych. Jest dopasowany indywidualnie, by spełniał realne potrzeby firmy i pracowników. Oprócz 6 pakietów medycznych o różnym zakresie usług, Enel-Med oferuje możliwość przeprowadzenia szeregu akcji profilaktycznych, szkoleń, programów szczepień.

Enel-Med zapewnia dostęp do portalu klienta, służącego do obsługi administracyjnej programu opieki medycznej oraz indywidualnego opiekuna biznesowego, który podejmie stałą współpracę z działem HR. Enel-Med zapewnia programy prywatnej opieki medycznej skrojone na miarę indywidualnych potrzeb pracodawców. Sieć Enel-Med obejmuje ponad 1600 placówek dostępnych dla pacjentów posiadających prywatną opiekę medyczną w firmie.
Pakiet Basic Standard Premium Prestige VIP Senior
Medycyna pracy opcja opcja opcja opcja opcja
Konsultacje lekarskie 10 specjalistów 20 specjalistów 34 specjalistów 34 specjalistów 36 specjalistów 31 specjalistów
Badania diagnostyczne podstawowe rozszerzone kompleksowe kompleksowe kompleksowe kompleksowe
Stomatologia opcja opcja opcja
Zabiegi ambulatoryjne
Refundacja opcja opcja opcja opcja opcja opcja
Szczepienia
Przegląd profilaktyczny
Wizyty domowe
Rehabilitacja opcja opcja

Dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej Enel-Med?

Enel-Med jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dostawców pakietów prywatnej opieki medycznej. Dzieje się tak nie bez powodu, ponieważ oferuje on szeroki zakres usług i dostęp do wykwalifikowanej kadry specjalistów oraz innowacyjne rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w zarówno nowoczesnych przedsiębiorstwach i międzynarodowych korporacjach jak i lokalnych firmach. Warto pamiętać, że dodatkowe pakiety prywatnej opieki medycznej są najpopularniejszym i najbardziej pożądanym przez pracowników świadczeniem pozapłacowym, a dostawca taki jak Enel-Med bez wątpienia wpłynie na wizerunek pracodawcy pozytywnie. Warto inwestować w zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i zdecydować się na prywatną opiekę medyczną.

Jakie usługi znajdują się w ofercie Enel-Med?

Porównanie pakietów medycznych pokazuje, że Enel-Med to jeden z czołowych dostawców, oferujący szeroki zakres usług i udogodnień dla pracowników. Oferuje dostęp do aż 35 własnych placówek medycznych w całej Polsce i sieci ponad 1600 placówek partnerskich. Co więcej, Enel-Med gwarantuje swobodę leczenia, honorując skierowania od lekarzy-specjalistów spoza Enel-Med. Naturalnie w ofercie dostarczyciela prywatnych pakietów medycznych znajduje się też opieka dla partnerów i rodziców pracownika, co stanowi dużą wartość dodaną. Osoby korzystające z usług Enel-Med otrzymują dostęp do rozbudowanego systemu pacjenta on-line oraz dedykowane, wygodnej aplikacji. Nie bez znaczenia jest dostęp do takich rozwiązań jak e-wizyty czy e-recepty.

Jak oferta prywatnych pakietów medycznych Enel-Med wpływa na satysfakcję pracowników?

Badania wykazały, że pracownicy uważają prywatne pakiety opieki medycznej za niezwykle istotny benefit pozapłacowy (Sednak&Sedlak, 2019). Dlatego właśnie skorzystanie z rozbudowanej i doskonale dopracowanej oferty Enel-Med to gwarancja poprawy zadowolenia pracowników, ich przywiązania do firmy i ogólnego poziomu pracy dzięki poprawie stanu ogólnego zdrowia i zmniejszeniu obaw o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Dostęp do nawet 36 specjalistów, dedykowana opieka medyczna dla seniorów i nowoczesne rozwiązania to wyróżniki, które wpłyną pozytywnie na satysfakcję pracowników korzystających z Enel-Med.

Jakie warianty opieki oferuje Enel-Med?

Klienci Enel-Med mogą skorzystać z 6 pakietów medycznych o różnym zakresie usług. Enel-Med oferuje następujące pakiety medyczne: Basic, Standard, Premium, Prestige, VIP i Senior.

Szukasz najlepszego pakietu dla Twojej firmy? Pomożemy Ci go znaleźć!

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i dostęp do ofert wszystkich firm oferujących prywatną opiekę medyczną. Podpowiadamy, jak wybrać pakiety medyczne dla firm. Zostaw nam swoje dane, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu poznania Twoich potrzeb. Wynegocjujemy w Twoim imieniu najlepsze i najkorzystniejsze warunki ofert pakietów medycznych (abonamentów lub ubezpieczeń medycznych) dla pracowników i członków ich rodzin – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Jak mmmedic może pomóc przy wyborze pakietów medycznych?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług medycznych. Dzięki znajomości rynku stworzyliśmy nowy standard obsługi. Współpracując z nami masz pewność, że wybierasz najlepszy pakiet medyczny, gwarantujący komfort i bezpieczeństwo Twoich pracowników. Nie musisz martwić się procesami i szczegółami – od tego jesteśmy my.

Zamów ofertę pakietów
Enel-Med

oraz bezpłatne porównanie z ofertami innych dostawców medycznych

Wypełnij formularz
lub zadzwoń
+48 888 885 857

Uzupełnienie powyższych treści oznacza akceptacje polityki prywatności, dostępnej tutaj