Część logo pakietów medycznych dla firm

O nas

Michał Miłobędzki

założyciel mmmedic

Od ponad 15 lat doradza firmom w zakresie wyboru prywatnej opieki medycznej. Podczas wieloletniej pracy w branży przyczynił się do rozwoju rynku prywatnych pakietów medycznych dla firm w Polsce. Doradzał i współpracował z firmami zatrudniającymi zarówno kilku, jak i kilkanaście tysięcy pracowników.

Część logo pakietów medycznych dla firm
mmmedic zespół

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których celem jest pomoc małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w pozyskiwaniu najlepszych pakietów prywatnej opieki medycznej dla pracowników oraz aktywne wsparcie rozwoju branży prywatnych pakietów medycznych w sektorze B2B.

Nasza wizja

Wierzymy, że stała poprawa zadowolenia pracowników z oferty benefitów pracodawcy oraz jakości usług medycznych oferowanych przez dostawców pakietów opieki medycznej jest możliwa dzięki budowaniu dialogu między pracodawcami a dostawcami prywatnej opieki medycznej, którym pomagamy w lepszej identyfikacji potrzeb klientów.

Bezustannie monitorujemy rynek i nowości w branży, by zaoferować klientom najwyższe, aktualne standardy.

mmmedic powstał na podstawie 15-letniego doświadczenia doradczego w zakresie wyboru prywatnych pakietów medycznych. Dzięki doskonałej znajomości branży i wiedzy oferujemy naszym klientom pomoc w znalezieniu, wynegocjowaniu i obsłudze pakietów medycznych dla pracowników.

Punktem wyjścia naszej oferty jest porównanie pakietów medycznych dla firm.

Nasza Misja

Naszym sukcesem jest sukces naszych klientów w uzyskaniu najlepszej opieki medycznej dla pracowników i budowaniu ich satysfakcji z miejsca pracy. Działamy w przekonaniu, że tworząc platformę dialogową między pracodawcami a firmami realizującymi prywatną opiekę medyczną jesteśmy w stanie przyczynić się do rozwoju branży z korzyścią nie tylko dla przedsiębiorców oraz dostawców pakietów medycznych, ale przede wszystkim do wzrostu satysfakcji, bezpieczeństwa i dostępu do opieki medycznej pracowników.

Satysfakcja i bezpieczeństwo pracownika to realne korzyści dla firmy zarówno pod względem wydajności pracy, jak i działań z zakresu employer brandingu.

Podstawą Naszej oferty jest:

Rozbudowane porównanie
pakietów medycznych dla firm.
Pomoc
w wynegocjowaniu najlepszej oferty.
Wsparcie w okresie trwania współpracy
między firmą a dostawcą pakietów medycznych.
Bieżący monitoring jakości usług
medycznych w Twojej firmie.

Realizacja indywidualnych, nietypowych potrzeb naszych klientów to coś, co lubimy!

Część logo pakietów medycznych dla firm