Porównanie pakietów medycznych - lekarz
Pakiety medyczne LuxMed

LuxMed Opieka Zdrowotna

w ramach oferowanych pakietów zapewnia:

  • Elastyczną ofertę pakietów medycznych dla firm
  • Szeroki zakres programów profilaktycznych
  • Dostęp do największej sieci własnych placówek medycznych
    oraz ponad 1600 placówek współpracujących
  • Własna sieć przychodni stomatologicznych
  • Szybki i prosty sposób umawiania konsultacji i badań
    przez Internet, telefon, aplikacje mobilne
Część logo pakietów medycznych dla firm

Pakiety medyczne LUX MED - porównanie opcji ubezpieczenia

LUX MED jest firmą, która należy do niekwestionowanej czołówki prywatnych gabinetów i usług medycznych w kraju. Należy też do grupy Bupa, która jest międzynarodowym ubezpieczycielem i dostarczycielem usług medycznych. Pacjentów objętych opieką LUX MED jest już ponad 2 200 000.

LUX MED posiada 1600 placówek w całej Polsce, oferuje też dostęp do największej sieci przychodni i placówek współpracujących.
Pakiet Podstawowy Standardowy Rozszerzony Kompleksowy Premium Senior
Medycyna pracy opcja opcja opcja opcja opcja
Konsultacje lekarskie 9 specjalistów 15 specjalistów 22 specjalistów 41 specjalistów 41 specjalistów 22 specjalistów
Badania diagnostyczne podstawowe rozszerzone rozszerzone plus kompleksowe kompleksowe rozszerzone
Stomatologia
Zabiegi ambulatoryjne
Refundacja
Szczepienia
Przegląd profilaktyczny
Wizyty domowe
Rehabilitacja

Dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej LUX MED?

LUX MED w świadomości wielu pracowników to niemal synonim firmy oferującej prywatne pakiety medyczne. Zważywszy na fakt, że prywatna opieka medyczna jest najbardziej pożądanym przez pracowników benefitem pozapłacowym (Sedlak&Sedlak, 2019), niewątpliwie warto rozważyć LUX MED jako operatora pakietów medycznych. Firma posiada niezwykle rozbudowaną sieć przychodni i placówek, łatwo dostępną i przyjazną dla wszystkich pacjentów. LUX MED to sprawdzona marka, która z pewnością zainteresuje pracowników i poprawi satysfakcję z benefitów oferowanych w zakładzie pracy. Bezpieczeństwo i satysfakcja, a co za tym idzie większa produktywność pracowników to jeden z najważniejszych argumentów przemawiających za decyzją o skorzystaniu z prywatnych pakietów medycznych.

Jakie usługi znajdują się w ofercie LUX MED?

Usługi, które wchodzą w zakres pakietów prywatnej opieki medycznej LUX MED sprawiają, że porównanie pakietów medycznych stawia go w czołówce dostawców. Pacjenci korzystający z usług LUX MED mogą liczyć na takie udogodnienia jak elastyczna oferta pakietów medycznych dostosowana do potrzeb pracowników i firm, dostęp do największej sieci placówek własnych firmy i ponad 1600 placówek współpracujących. Niewątpliwym wyróżnikiem dostawcy LUX MED jest zaawansowany system umawiania wizyt i śledzenia historii medycznej. Firma posiada wygodną, nowoczesną stronę internetową oraz przejrzystą, intuicyjną aplikację, w której pacjent może sprawdzić swoje wizyty (przeszłe i przyszłe), pobrać e-receptę lub skierowanie, odczytać wytyczne lekarza czy umówić się na wizytę lub badanie. Cechą wyróżniającą LUX MED pośród innych dostawców pakietów medycznych jest własna sieć przychodni stomatologicznych.

Jak oferta prywatnych pakietów medycznych LUX MED wpływa na satysfakcję pracowników?

Nowoczesna, dopracowana w każdym szczególe oferta LUX MED, pozwala pacjentom na wygodny dostęp do szeregu lekarzy-specjalistów oraz usług medycznych, badań i szczepień. LUX MED oferuje kompleksowe wsparcie on-line i telefoniczne, dostęp do historii leczenia i istotnych zabiegów co sprawa, że pracownicy korzystający z usług LUX MEDU czują się lepiej, bezpiecznej i wiedzą, że w zawsze mogą zadbać o swoje zdrowie, dzięki czemu są zadowoleni z poziomu, w jakim pracodawca o nich dba. LUX MED obejmuje opieką zarówno pracowników, jak i ich najbliższych, co gwarantuje spokój i przestrzeń do swobodnej realizacji obowiązków zawodowych.

Co wyróżnia LUX MED?

LUX MED posiada szeroką ofertę zakładów, składającą się z 240 placówek ogólnodostępnych i jednostek mieszczących się przy zakładach pracy. LUX MED posiada własne szpitale i ośrodek opiekuńczo-rehabilitacyjny. W LUX MED pracuje ponad 16 000 osób, w tym 7000 lekarzy i niemal 4000 osób pełniących rolę wspierającego personelu. Opieka medyczna dla firm LUX MED to idealne rozwiązanie dla pracodawców, którzy chcą skorzystać z elastycznej oferty, dopasowanej do potrzeb branży, w której działa przedsiębiorstwo. LUX MED współpracuje z Komitetem Olimpijskim i Paraolimpijskim.

Jakie warianty opieki oferuje LUX MED?

Ubezpieczenia medyczne dla firm LUX MED obejmują ofertę czterech standardowych pakietów: Podstawowego, Standardowego, Rozszerzonego i Kompleksowego. Pakiet Podstawowy zapewnia stały dostęp do 11 lekarzy specjalistów, a pakiet Kompleksowy aż do 47. W ramach wszystkich pakietów pracownicy mogą skorzystać z zabiegów ambulatoryjnych oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych.

Jak mmmedic może pomóc przy porównaniu pakietów medycznych?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług medycznych. Dzięki znajomości rynku stworzyliśmy nowy standard obsługi. Współpracując z nami masz pewność, że wybierasz najlepszy pakiet medyczny, gwarantujący komfort i bezpieczeństwo Twoich pracowników. Nie musisz martwić się procesami i szczegółami – od tego jesteśmy my.

Chcesz otrzymać porównanie pakietów medycznych i wybrać
najlepszy dla Twojej firmy? Pomożemy Ci go znaleźć!

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i dostęp do ofert wszystkich firm oferujących prywatną opiekę medyczną. Podpowiadamy, jak wybrać pakiety medyczne dla firm. Zostaw nam swoje dane, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu poznania Twoich potrzeb.

Wynegocjujemy w Twoim imieniu najlepsze i najkorzystniejsze warunki ofert pakietów medycznych (abonamentów lub ubezpieczeń medycznych) dla pracowników i członków ich rodzin – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Zamów ofertę pakietów LuxMed

oraz bezpłatne porównanie z ofertami innych dostawców medycznych

Wypełnij formularz
lub zadzwoń
+48 888 885 857

Uzupełnienie powyższych treści oznacza akceptacje polityki prywatności, dostępnej tutaj