Porównanie pakietów medycznych - lekarz

TU Zdrowie

w ramach oferowanych pakietów zapewnia:

  • Dostęp do największej sieci placówek medycznych
    ponad 3300 w całej Polsce
  • Platforma do zarządzania medycyną pracy
  • Dostarczenie leków, opieka pielęgniarki i inne usługi assistance
  • Możliwość refundacji poniesionych kosztów leczenia w
    placówkach, które nie współpracują z TU Zdrowie
  • Dostęp do portalu medycyny pracy
Część logo pakietów medycznych dla firm

Darmowa porównywarka pakietów medycznych dla firm TU Zdrowie

Ubezpieczenie zdrowotne Polisa Zdrowie, znajdujące się w ofercie TU Zdrowie, to uniwersalny, elastyczny produkt przygotowany z myślą o przedsiębiorstwach różnej wielkości.

Oferowane przez TU ZDROWIE rozwiązania charakteryzują się wyjątkową elastycznością, wyróżniającą je na tle innych operatorów prywatnej opieki medycznej. Pozwalają optymalnie dopasować zakres ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. TU Zdrowie oferuje bezgotówkowy dostęp do ponad 3000 placówek w kraju.
Pakiet Zdrowie B Zdrowie C Zdrowie D Zdrowie E Zdrowie F Zdrowie VIP
Medycyna pracy opcja opcja opcja opcja opcja opcja
Konsultacje lekarskie 15 specjalistów 33 specjalistów 47 specjalistów 58 specjalistów 58 specjalistów 58 specjalistów
Badania diagnostyczne podstawowe rozszerzone rozszerzone plus kompleksowe kompleksowe kompleksowe
Stomatologia opcja opcja opcja opcja opcja
Zabiegi ambulatoryjne
Refundacja
Szczepienia
Przegląd profilaktyczny opcja opcja opcja opcja opcja
Wizyty domowe
Rehabilitacja opcja opcja opcja opcja opcja

Pakiety medyczne TU ZDROWIE: co je wyróżnia?

TU zdrowie specjalizuje się wyłącznie w ubezpieczeniach zdrowotnych, dlatego w ubezpieczeniu Polisa Zdrowie stawia na dostępność do świadczeń i swobodę leczenia. Zapewnia dostęp do największej sieci placówek, wygodne umawianie i korzystanie z usług oraz gwarantuje najszybszy dostęp do lekarzy każdemu Klientowi.

Jakie warianty opieki oferuje TU Zdrowie?

TU Zdrowie oferuje 6 pakietów medycznych, z których mogą korzystać osoby objęte prywatną opieką medyczną. Każdy z pakietów obejmuje inny zakres usług. Najniższy pakiet, Zdrowie B, zapewnia stały dostęp do 15 specjalistów i podstawowych pakietów diagnostycznych. W ramach tej opcji pacjenci mogą skorzystać także z zabiegów ambulatoryjnych, refundacji i szczepień. Najbardziej rozbudowany Pakiet VIP oferuje dostęp do aż 58 specjalistów oraz kompleksowych, rozbudowanych badań ambulatoryjnych. Dodatkowo, w ramach pakietu VIP pacjenci uzyskują możliwość nieograniczonego korzystania z przeglądów profilaktycznych, wizyt domowych i rehabilitacji.

Jak oferta prywatnych pakietów medycznych TU Zdrowie wpływa na satysfakcję pracowników?

Spokojny, zdrowy pracownik z pewnością cechuje się większą efektywnością w pracy. Dzięki temu że TU Zdrowie oferuje dostęp do ponad 3000 placówek i najlepszych specjalistów z wielu dziedzin, pracownicy zyskują pewność, że ich zdrowie jest w dobrych rękach. Dzięki temu, że TU Zdrowie obejmuje dodatkową opieką medyczną także rodziny pracowników, znacznie poprawia się komfort i bezpieczeństwo. Opcjonalne, przyspieszone dostępy do przeglądów medycznych czy usług takich jak stomatologia znacznie poprawiają komfort życia i wydajność pracy.

Dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej TU Zdrowie?

Nie ulega wątpliwości, że pakiety opieki medycznej nabierają coraz większego znaczenia w oczach pracowników, a firma, która nie oferuje takich pakietów, może okazać się w oczach potencjalnego kandydata mniej atrakcyjna. Dodatkowy pakiet opieki medycznej jest więc między innymi narzędziem z kategorii Employer Branding, z którego warto korzystać. Dostęp do szerokiego zakresu specjalistów (od 15 do aż 58 w pakiecie VIP) z pewnością okaże się istotną kartą przetargową wśród konkurencji. Nie bez znaczenia jest też fakt, że dostęp do podstawowych specjalistów jest ekspresowy, dzięki temu, że TU Zdrowie oferuje tryb “na jutro”. Porównanie pakietów medycznych pokazuje, że TU Zdrowie to ciekawy, warty rozważenia wybór.

Jakie usługi znajdują się w ofercie TU Zdrowie?

W ofercie dodatkowej, prywatnej opieki medycznej TU Zdrowie znajduje się wiele usług, które z pewnością docenią pracownicy i pracodawcy. Prywatne Pakiety Medyczne tego dostawcy obejmują między innymi dostęp do nawet 58 specjalistów, oraz szeregu udogodnień, takich jak wizyty domowe czy dostęp do rehabilitacji (w wybranych pakietach). Firmy, które zdecydują się na powierzenie prywatnej opieki medycznej operatorowi TU Zdrowie zyskają pewność, że pracownicy zawsze otrzymają opiekę, której potrzebują. Każdy pakiet daje dostęp do zabiegów ambulatoryjnych, szczepień i przynajmniej podstawowych badań diagnostycznych. Ponadto TU Zdrowie oferuje bezgotówkowy dostęp do 3000 placówek w kraju, rozbudowaną obsługę on-line i telemedycynę.

Jak mmmedic może pomóc przy wyborze pakietów medycznych?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług medycznych. Dzięki znajomości rynku stworzyliśmy nowy standard obsługi. Współpracując z nami masz pewność, że wybierasz najlepszy pakiet medyczny, gwarantujący komfort i bezpieczeństwo Twoich pracowników. Nie musisz martwić się procesami i szczegółami – od tego jesteśmy my.

Szukasz najlepszego pakietu dla Twojej firmy?
Pomożemy Ci go znaleźć!

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i dostęp do ofert wszystkich firm oferujących prywatną opiekę medyczną. Podpowiadamy, jak wybrać pakiety medyczne dla firm. Zostaw nam swoje dane, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu poznania Twoich potrzeb.

Wynegocjujemy w Twoim imieniu najlepsze i najkorzystniejsze warunki ofert pakietów medycznych (abonamentów lub ubezpieczeń medycznych) dla pracowników i członków ich rodzin – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Zamów ofertę pakietów TU Zdrowie

oraz bezpłatne porównanie z ofertami innych dostawców medycznych

Wypełnij formularz
lub zadzwoń
+48 888 885 857

Uzupełnienie powyższych treści oznacza akceptacje polityki prywatności, dostępnej tutaj