Porównanie pakietów medycznych - lekarz
Pakiety medyczne Allianz

Allianz Opieka Zdrowotna

w ramach oferowanych pakietów zapewnia:

 • 6 wariantów ubezpieczenia
 • Wygodny i bezgotówkowy dostęp do usług medycznych
  dla pracowników i członków ich rodzin
 • Dostarczenie leków, opieka pielęgniarki
  i inne usługi w pakiecie assistance
 • Możliwość refundacji poniesionych kosztów leczenia
  w placówkach, które nie współpracują z Allianz
 • Dostęp do ponad 1700 placówek medycznych na terenie kraju
Część logo pakietów medycznych dla firm

Pakiety ubezpieczenia medycznego Allianz - porównianie ofert

Grupowe ubezpieczenia zdrowotne “Allianz Opieka Zdrowotna” to gwarancja wygodnego dostępu do placówek medycznych. Decydując się na wybór pakietów medycznych Allianz firma otrzymuje szereg korzyści, takich jak bezgotówkowy dostęp do usług medycznych dla pracowników i ich rodzin w jednej z ponad 2 000 placówek medycznych w całej Polsce.

W ramach oferty Allianz pracownicy mają do wyboru 5 wariantów, różniących się ilością dostępnych specjalistów, zakresem badań diagnostycznych, dostępnością różnych usług z zakresu stomatologii czy rehabilitacji. Ostatni – szósty wariant skierowany jest dla osób po 60 r.ż., powstał z myślą o rodzicach oraz teściach pracownika.
Pakiet Premium Komfort Optimum Maximum Prestige VIP Senior
Medycyna pracy opcja opcja opcja opcja opcja
Konsultacje lekarskie 24 specjalistów 24 specjalistów 24 specjalistów 30 specjalistów 40 specjalistów 31 specjalistów
Badania diagnostyczne podstawowe rozszerzone rozszerzone plus kompleksowe kompleksowe rozszerzone plus
Stomatologia opcja opcja opcja opcja opcja opcja
Zabiegi ambulatoryjne
Refundacja
Szczepienia
Przegląd profilaktyczny
Wizyty domowe
Rehabilitacja opcja opcja opcja opcja opcja

Pakiety medyczne Allianz: co je wyróżnia?

Allianz to międzynarodowa, doświadczona grupa ubezpieczeniowa. W ramach oferowanego przez nią programu “Allianz Opieka Zdrowotna” pracownicy uzyskują szybki i bezproblemowy dostęp do placówek medycznych, co wiąże się z bezpośrednimi korzyściami dla pracodawcy. Oferta Allianz zapewnia dostęp do szerokiej sieci placówek medycznych oraz rozbudowane usługi telemedycyny i opieki medycznej przez internet.

Jakie warianty opieki oferuje Allianz?

Allianz oferuje wybór jednej z 6 opcji ubezpieczenia dla zatrudnionych i ich najbliższych w ramach 4 pakietów prywatnej opieki medycznej - "Indywidualnego", "Partnerskiego", "Rodzinnego", "Dla rodzica". W ramach każdego pakietu pracownicy mogą wybrać interesujących ich wariant: premium, komfort, optimum, maximum, prestige vip. Pakiet 6, senior +, został przygotowany z myślą o rodzicach i teściach pracownika.

Dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej Allianz?

Dodatkowy pakiet opieki medycznej to najpopularniejsze i najbardziej pożądane przez pracowników świadczenie dodatkowe (wg raportu Sedlak&Sedlak “Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2019 roku”). Pracodawcy, którzy oferują możliwość skorzystania z takiego benefitu, notują korzystny wpływ na wizerunek firmy i motywację pracowników. Pakiety opieki zdrowotnej Allianz zapewniają zdrowie, bezpieczeństwo i satysfakcję pracowników oraz podnoszą atrakcyjność oferty pracodawcy. Mają pozytywny wpływ na działania Employer Brandingowe i poprawiają jej konkurencyjność na rynku pracy. Porównanie pakietów medycznych pomoże w podjęciu decyzji o skorzystaniu z oferty lub wyborze innej.

Jakie usługi znajdują się w ofercie Allianz?

Pakiety dodatkowej, prywatnej opieki medycznej Allianz obejmują szereg usług, które pozwalają pracownikom zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Prywatne Pakiety Medyczne Allianz zapewniają dostęp do kilkudziesięciu specjalistów, badań diagnostycznych, szczepień, wizyt on-line (prywatna telemedycyna), recept on-line, przeglądów profilaktycznych, zabiegów ambulatoryjnych i wizyt domowych (w zależności od pakietu). Opcjonalnie w wybranych opcjach, decydując się na pakiety prywatnej opieki medycznej Allianz pracownicy mogą skorzystać z rehabilitacji i wizyt domowych (w zależności od pakietu). To powody, które pokazują, dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej.

Jak oferta prywatnych pakietów medycznych Allianz wpływa na satysfakcję pracowników?

Rozbudowana oferta Allianz, która umożliwia pracownikom bezproblemowy dostęp do wielu specjalistów oraz usług medycznych, pełne wsparcie zdalne, dostęp od historii leczenia oraz najważniejszych zabiegów sprawa, że pracownicy czują się bezpieczniej i w każdej chwili mogą zadbać o swoje zdrowie, co znacznie poprawia efektywność pracy, poprawia zadowolenie i wzmacnia poczucie przynależności do firmy. Co więcej, Allianz obejmuje opieką nie tylko pracowników, ale też ich najbliższych i posiada specjalną ofertę dla seniorów. Zapewnia to poprawę spokoju pracownika i pozwala mu skupić się na obowiązkach zawodowych dzięki pewności, że on i jego rodzina zawsze pozostaje objęta opieką medyczną.

Jak mmmedic może pomóc przy wyborze pakietów medycznych?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług medycznych. Dzięki znajomości rynku stworzyliśmy nowy standard obsługi. Współpracując z nami masz pewność, że wybierasz najlepszy pakiet medyczny, gwarantujący komfort i bezpieczeństwo Twoich pracowników. Nie musisz martwić się procesami i szczegółami – od tego jesteśmy my.

Szukasz najlepszego pakietu dla Twojej firmy? Pomożemy Ci go znaleźć!

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i dostęp do ofert wszystkich firm oferujących prywatną opiekę medyczną. Podpowiadamy, jak wybrać pakiety medyczne dla firm. Zostaw nam swoje dane, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu poznania Twoich potrzeb.

Wynegocjujemy w Twoim imieniu najlepsze i najkorzystniejsze warunki ofert pakietów medycznych (abonamentów lub ubezpieczeń medycznych) dla pracowników i członków ich rodzin – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Zamów ofertę pakietów Allianz

oraz bezpłatne porównanie z ofertami innych dostawców medycznych

Wypełnij formularz
lub zadzwoń
+48 888 885 857

Uzupełnienie powyższych treści oznacza akceptacje polityki prywatności, dostępnej tutaj