Porównanie podstawowych pakietów medycznych dla firm w enel-med, LUX MED i u innych dostawców

Zamów prywatną opiekę medyczną dla Twojej firmy

Prywatna opieka medyczna
Witaj na blogu!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń medycznych i pakietów ochrony zdrowia, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą. Zaglądaj regularnie na naszego bloga i zawsze bądź na bieżąco ze światem pakietów i opieki medycznej dla firm.

pakiety medyczne dla firm oszczędności

Porównanie podstawowych pakietów medycznych dla firm w enel-med, LUX MED i u innych dostawców

Nie ma wątpliwości, że wśród pakietów medycznych dla firm największe zainteresowanie budzi podstawowa, najtańsza oferta, której koszt firmy mogą pokryć w całości lub podzielić się kosztem z pracownikiem, co nie obciąży mocno jego budżetu. Dostawcy firmowej opieki zdrowotnej stale rozbudowują swoją ofertę podstawową, ciągle jednak starając się zachęcić firmy do skorzystania z szerszej oferty. Co w takim razie znajduje się w ofertach najważniejszych firm z sektora prywatnej opieki medycznej?

 

Podstawowe pakiety opieki medycznej LUX MED zawierają dostęp do 9 specjalistów, podstawowe badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i refundację w przypadku kiedy dostawca nie umożliwi odbycia koniecznej wizyty w wymaganym terminie. 

 

W enel-med pakiety medyczne w wersji podstawowej to 10 specjalistów, podstawowe badania diagnostyczne i zabiegi ambulatoryjne.

 

W Allianz prywatna opieka medyczna dla firm na podstawowym poziomie obejmuje aż 24 specjalistów, podstawowe badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne oraz refundację. 

 

Podstawowe pakiety medyczne dla firm Compensa oferują dostęp do 10 specjalistów, podstawowe badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne, refundację, szczepienia i przeglądy profilaktyczne. 

 

W PZU Zdrowie pakiety medyczne dla firm w wersji podstawowej to dostęp do 16 specjalistów, podstawowe badania diagnostyczne, zabiegi ambulatoryjne i refundacja. 

 

TU Zdrowie w podstawowej wersji proponuje dostęp do 15 specjalistów, podstawowe badania diagnostyczne, refundację, zabiegi ambulatoryjne i szczepienia.

 

Polmed w najtańszych pakietach zapewnia opiekę 11 specjalistów, refundację, szczepienia, zabiegi ambulatoryjne i podstawowe badania diagnostyczne.

 

Tanie pakiety Saltus to 10 specjalistów, refundacja, podstawowe badania diagnostyczne i zabiegi ambulatoryjne. 

 

Różnice są niewielkie, warto więc zdecydować się na porównanie pakietów medycznych dla firm – być może okaże się, że za niewielką dopłatą uda się wynegocjować znaczne poszerzenie oferty?