Porównanie pakietów medycznych - lekarz
Pakiety medyczne Compensa

Compensa

w ramach oferowanych pakietów zapewnia:

  • Kompleksowa obsługa w zakresie medycyny pracy
  • Brak górnego wieku zakończenia ochrony
  • Dostarczenie leków, opieka pielęgniarki
    i inne usługi w pakiecie assistance
  • Możliwość refundacji poniesionych kosztów leczenia
    w placówkach, które nie współpracują z Compensą
  • Dostęp do ponad 2500 placówek medycznych na terenie kraju
Część logo pakietów medycznych dla firm

Atrakcyjne pakiety ubezpieczenia dla klientów biznesowych Compensa

Compensa działa na polskim rynku od wielu lat, wciąż rozwijając ofertę, standardy obsługi i sieć sprzedaży, aby wyprzedzać oczekiwania rosnącej liczby Klientów. Ubezpieczenia medyczne dla firm Compensa zapewniają szybki i nielimitowany i bezgotówkowy dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych.

Pracownicy firm korzystających z prywatnej opieki medycznej Compensa zyskują dostęp do ponad 1700 placówek w całym kraju.
Pakiet Brązowy Brązowy Plus Srebrny Basic Srebrny Złoty Senior
Medycyna pracy opcja opcja opcja opcja opcja
Konsultacje lekarskie 10 specjalistów 14 specjalistów 22 specjalistów 22 specjalistów wszyscy specjaliści 14 specjalistów
Badania diagnostyczne podstawowe rozszerzone rozszerzone kompleksowe kompleksowe rozszerzone
Stomatologia opcja opcja
Zabiegi ambulatoryjne
Refundacja
Szczepienia
Przegląd profilaktyczny
Wizyty domowe
Rehabilitacja opcja opcja

Jakie warianty opieki oferuje Compensa?

Compensa oferuje pięć wariantów pakietów prywatnej opieki medycznej, dopasowanych do potrzeb i preferencji pracownika. Możliwy jest wybór spośród następujących wariantów prywatnej opieki medycznej: Basic, Basic Plus, Basic Complex, Plus i Complex. Każdy z pakietów obejmuje takie usługi jak konsultacje lekarskie (w pakiecie basic znajduje się 8 specjalistów, w Complex aż 27), zabiegi ambulatoryjne, podstawowe badania diagnostyczne czy przegląd stomatologiczny i usuwanie kamienia. Pakiety Complex obejmują również wizyty domowe i rehabilitację.

Dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej Compensa?

Compensa to doświadczona, wiarygodna, globalna firma która nie bez powodu posiada świetną reputację i rozpoznawalność na rynku ubezpieczeń medycznych i prywatnych pakietów medycznych. Kierując się opiniami i doświadczeniami tysięcy klientów Compensy oraz ich pakietem prywatnych usług medycznych można uznać Compensę za mocnego, konkurencyjnego gracza na rynku obejmującym prywatne pakiety medyczne dla firm i pracowników. Wiadomym jest, że dodatkowe pakiety prywatnej opieki medycznej są niezwykle cennym benefitem pozapłacowym. Wg raportu Sedlak&Sedlak “Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2019 roku” okazuje się, że to właśnie pakiety medyczne są najchętniej wskazywanym i najbardziej pożądanym świadczeniem. Compensa jako znana, solidna firma z pewnością zachęci potencjalnych kandydatów i zwiększy zadowolenie obecnych pracowników.

Jakie usługi znajdują się w ofercie Compensa?

Compensa posiada usługi, które są bardzo atrakcyjne, a porównanie prywatnych pakietów medycznych stawia ją wysoko w rankingach dostawców takich usług. Compensa oferuje kompleksową obsługę w zakresie medycyny pracy i szybkie terminy, dzięki czemu przyspieszy ważne procesów podczas zatrudniania nowych pracowników i prowadzenia okresowych badań. Co więcej, Compensa nie posiada górnego wieku zakończenia ochrony prywatną opieką medyczną, dostęp do ponad 1700 placówek oraz możliwość refundacji kosztów leczenia w innych miejscach. Tym, co wyróżnia Compensę w porównaniu dostawców prywatnych usług medycznych jest pakiet assistance, oferujący dostarczanie leków oraz opiekę pielęgniarską dla pacjenta.

Jak oferta prywatnych pakietów medycznych Compensa wpływa na satysfakcję pracowników?

Objęcie prywatną opieką medyczną pracowników jest wartościowe z punktu widzenia firmy, ponieważ wpływa na ich spokój i zdrowie, a co za tym idzie, produktywność w pracy. Pracownik wie, że niezależnie od sytuacji będzie mógł skorzystać z pomocy specjalisty, do którego dostanie się w szybkim terminie z dużym wsparciem procesów online (umawianie wizyt, e-recepty, konsultacje online, historia leczenia). Compensa ma też ofertę skierowaną do rodzin pracowników. Spokój o zdrowie najbliższych jest wartością nie do przecenienia, a z praktycznego punktu widzenia oszczędza czas pracownika dzięki skróceniu czasu dostępu do medycyny całej rodzinie. Prywatne pakiety opieki medycznej i ubezpieczenia medyczne dla pracowników to inwestycja, która zwróci się w jakości pracy.

Szukasz najlepszego pakietu dla Twojej firmy?
Pomożemy Ci go znaleźć!

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i dostęp do ofert wszystkich firm oferujących prywatną opiekę medyczną. Podpowiadamy, jak wybrać pakiety medyczne dla firm. Zostaw nam swoje dane, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu poznania Twoich potrzeb. Wynegocjujemy w Twoim imieniu najlepsze i najkorzystniejsze warunki ofert pakietów medycznych (abonamentów lub ubezpieczeń medycznych) dla pracowników i członków ich rodzin – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Jak mmmedic może pomóc
przy wyborze pakietów medycznych?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług medycznych. Dzięki znajomości rynku stworzyliśmy nowy standard obsługi. Współpracując z nami masz pewność, że wybierasz najlepszy pakiet medyczny, gwarantujący komfort i bezpieczeństwo Twoich pracowników. Nie musisz martwić się procesami i szczegółami – od tego jesteśmy my.

Zamów ofertę pakietów Compensa

oraz bezpłatne porównanie z ofertami innych dostawców medycznych

Wypełnij formularz
lub zadzwoń
+48 888 885 857

Uzupełnienie powyższych treści oznacza akceptacje polityki prywatności, dostępnej tutaj