Porównanie pakietów medycznych - lekarz

Saltus Zdrowie

w ramach oferowanych pakietów zapewnia:

  • Dostęp do największych sieci medycznych w Polsce
  • Wygodny i bezgotówkowy dostęp do usług medycznych
    dla pracowników i członków ich rodzin
  • 6 sposobów umawiania wizyt
  • Możliwość refundacji poniesionych kosztów leczenia
    w placówkach, które nie współpracują z Saltus Zdrowie
  • Dostęp do ponad 1600 placówek medycznych na terenie kraju
Część logo pakietów medycznych dla firm

Pakiety medyczne Saltus - bezpłatne porównanie ubezpieczeń

SALTUS zapewnia kompleksową obsługę diagnostyczną, która pozwala Ubezpieczonym monitorować na bieżąco stan swojego zdrowia. Dostawca ubezpieczeń medycznych dla firm SALTUS umożliwia szybkie i skuteczne działania zapobiegawcze lub naprawcze w obszarze zdrowia.

Programy Profilaktyczne SALTUS ZDROWIE to nie tylko zwiększenie przywiązania do firmy, zmniejszenie absencji, ale realne oszczędności dla pracodawcy, wymierna korzyść finansowa. Obowiązkowe usługi medycyny pracy nie są obciążone podatkiem CIT i składką ZUS. Pakiety medyczne SALTUS ZDROWIE oferują szybki dostęp do blisko 1600 placówek medycznych na terenie całego kraju.
Pakiet Bursztynowy Rubinowy Szmaragdowy Diamentowy Senior
Medycyna pracy opcja opcja opcja opcja
Konsultacje lekarskie 10 specjalistów 18 specjalistów 36 specjalistów 43 specjalistów 36 specjalistów
Badania diagnostyczne podstawowe rozszerzone kompleksowe kompleksowe kompleksowe
Stomatologia opcja opcja opcja opcja opcja
Zabiegi ambulatoryjne
Refundacja
Szczepienia
Przegląd profilaktyczny
Wizyty domowe
Rehabilitacja opcja opcja opcja

Pakiety medyczne SALTUS: co je wyróżnia?

Dostawca ubezpieczeń medycznych SALTUS oferuje Pracownicze Programy Profilaktyczne, które obejmują profilaktykę kardiologiczną, onkologiczną, neurologiczną, chorób układu oddechowego, nabytych wad postawy, nabytych wad wzroku, nabytych wad słuchu i następstw urazów.

Jakie warianty opieki oferuje SALTUS?

SALTUS oferuje 5 tradycyjnych pakietów z których mogą korzystać osoby objęte prywatną opieką medyczną oraz specjalny pakiet Senior. Każdy z pakietów obejmuje inny zakres usług. Podstawowy pakiet, Bursztynowy, zapewnia stały dostęp do 10 specjalistów i najważniejszych pakietów diagnostycznych. W ramach tej opcji pacjenci mogą skorzystać także z zabiegów ambulatoryjnych i refundacji. Najbardziej rozbudowany Diamentowy oferuje dostęp do 43 specjalistów oraz kompleksowych, rozbudowanych badań ambulatoryjnych. Dodatkowo, w ramach pakietu VIP pacjenci uzyskują możliwość korzystania ze szczepień, przeglądów profilaktycznych i wizyt domowych. Pakiet Senior, stworzony z myślą o seniorach w rodzinach pracowników, gwarantuje dostęp do 36 specjalistów.

Dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej SALTUS?

Pytanie o dodatkowy pakiet opieki medycznej SALTUS często pada w kontekście porównania pakietów prywatnej opieki medycznej. Saltus Zdrowie to niewątpliwie solidny wybór na rynku pakietów medycznych. Oferuje szeroki zakres usług, który wpływa na atrakcyjność oferty pracodawcy, ponieważ prywatna opieka medyczna to najbardziej pożądany przez pracowników benefit pozapłacowy (Sedlak&Sedlak “Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2019 roku”). SALTUS oferuje wygodny, bezgotówkowy dostęp do 1600 placówek, co znacznie ułatwia pracownikom zadbanie o swoje zdrowie. Taka działania mogą być określane jako solidny, odpowiedzialny Employer Branding.

Jakie usługi znajdują się w ofercie SALTUS?

Porównanie pakietów medycznych nie jest łatwym zadaniem, dlatego warto skorzystać z usług MMMedic! Czy warto więc rozważyć SALTUS jako dostawcę prywatnych usług medycznych? Z pewnością tak! Saltus oferuje dostęp do ponad 1600 placówek (wygodny i bezgotówkowy) i aż 6 sposobów umawiania wizyt, w zależności od preferencji pacjenta! W razie skorzystania z placówek, które nie współpracują z SALTUS, pacjent może otrzymać refundację. To nie koniec! SALTUS w ramach swoich pakietów prywatnej opieki medycznej oferuje dostęp do szerokiego spektrum specjalistów (od 10 w najniższym pakiecie do aż 43 w najwyższym!) oraz osobny pakiet senior, dedykowany rodzicom i teściom pracowników.

Jak oferta prywatnych pakietów medycznych SALTUS wpływa na satysfakcję pracowników?

SALTUS jest odpowiedzialnym, doświadczonym dostawcą pakietów medycznych, który oferuje grupowe ubezpieczenia zdrowotne od wielu lat. Pracownicy objęci pakietami prywatnej opieki medycznej mogą wykonywać swoje obowiązki bez obaw o dostępność do przychodni, badań, szczepień lub lekarzy specjalistów dla siebie i swojej rodziny. Świadomość tego, że firma oferuje pracownikom prywatne pakiety opieki medycznej dobrze wpływa na morale pracowników oraz ich przywiązanie. Fakt, że SALTUS posiada specjalną ofertę dla seniorów jest szczególnie istotny, ponieważ mało który dostawca może pochwalić się pakietem dedykowanym w 100% seniorom. To ważne, by zapewnić najbliższym prawidłową opiekę. Ich bezpieczeństwo i dobrobyt pozwala lepiej skupić się na obowiązkach służbowych.

Jak mmmedic może pomóc przy wyborze pakietów medycznych?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług medycznych. Dzięki znajomości rynku stworzyliśmy nowy standard obsługi. Współpracując z nami masz pewność, że wybierasz najlepszy pakiet medyczny, gwarantujący komfort i bezpieczeństwo Twoich pracowników. Nie musisz martwić się procesami i szczegółami – od tego jesteśmy my.

Szukasz najlepszego pakietu dla Twojej firmy?
Pomożemy Ci go znaleźć!

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i dostęp do ofert wszystkich firm oferujących prywatną opiekę medyczną. Podpowiadamy, jak wybrać pakiety medyczne dla firm. Zostaw nam swoje dane, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu poznania Twoich potrzeb.

Wynegocjujemy w Twoim imieniu najlepsze i najkorzystniejsze warunki ofert pakietów medycznych (abonamentów lub ubezpieczeń medycznych) dla pracowników i członków ich rodzin – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Zamów ofertę pakietów Saltus

oraz bezpłatne porównanie z ofertami innych dostawców medycznych

Wypełnij formularz
lub zadzwoń
+48 888 885 857

Uzupełnienie powyższych treści oznacza akceptacje polityki prywatności, dostępnej tutaj