Porównanie pakietów medycznych - lekarz
Pakiety medyczne Polmed

Polmed

w ramach oferowanych pakietów zapewnia:

  • Dostęp do ponad 3 000 placówek w całej Polsce
  • Dostęp do medycyny pracy w ciągu jednego dnia
  • Profilaktyka w miejscu pracy
  • Sieć 20 placówek własnych
  • Dostęp do nowoczesnej platformy do obsługi medycyny pracy
  • Pakiety od 19zł miesięcznie
Część logo pakietów medycznych dla firm

Ubezpieczenia medyczne dla firm i przedsiębiorstw Polmed

Polmed posiada 20-letnie doświadczenie na polskim rynku usług medycznych, kompetentny i sprawnie funkcjonujący zespół specjalistów, sieć placówek własnych oraz rozbudowaną sieć placówek partnerskich. Wszystko to sprawia, że wyróżniającą cechą dostawcy pakietów medycznych Polmed jest profesjonalizm i perfekcja we współpracy z pracodawcami o różnych potrzebach i skali działania

Oferta ubezpieczeń medycznych dla firm Polmed obejmuje zarówno medycynę pracy, jak również pakiety medyczne dostosowane do potrzeb każdego klienta. Pracownicy firm korzystających z prywatnej opieki medycznej Polmed zyskują dostęp do ponad 3000 placówek w całym kraju.
Pakiet Bronze Silver Gold Platinium VIP
Medycyna pracy opcja opcja opcja opcja opcja
Konsultacje lekarskie 11 specjalistów 29 specjalistów 37 specjalistów 37 specjalistów 38 specjalistów
Badania diagnostyczne podstawowe rozszerzone kompleksowe kompleksowe kompleksowe
Stomatologia
Zabiegi ambulatoryjne
Refundacja
Szczepienia
Przegląd profilaktyczny
Wizyty domowe
Rehabilitacja

Pakiety medyczne Polmed: co je wyróżnia?

Najważniejszą cechą firmy Polmed są doświadczenie i profesjonalizm. Zespół wykwalifikowanych pracowników gwarantuje aktywne wsparcie klienta i pomoc w rozwiązaniu każdego problemu oraz indywidualne podejście do każdej firmy. Dzięki swojemu doświadczeniu Polmed oferuje pakiety idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Jakie warianty opieki oferuje Polmed?

W ofercie znajduje się pięć podstawowych pakietów opieki medycznej: Bronze, Silver, Gold, Platinium oraz VIP. Zależnie od decyzji pracodawcy, integralnym elementem pakietów mogą być również badania medycyny pracy. Programy medyczne dostępne są w trzech wariantach finansowania: 100% przez pracodawcę, 100% przez pracownika lub współfinansowanie 50%/50%.

Jakie usługi znajdują się w ofercie Polmed?

Porównanie pakietów medycznych wskazuje, że Polmed posiada dobrą, rozbudowaną i wartą rozważenia ofertę. W jej ramach pracownicy otrzymują dostęp do ponad 3000 placówek partnerskich i 20 placówek własnych, medycyny pracy w ciągu jednego dnia (co jest szczególnie istotne z punktu widzenia pracodawcy) i łatwych sposobów umawiania wizyt przez internet lub telefon. Na uwagę zasługuje fakt, że najtańszy pakiet to koszt zaledwie 19 zł miesięcznie na pracownika. Dodatkowy pakiet usług medycznych Polmed oferuje usługi specjalistów. Ich dostępność jest zależna od pakietu, w najniższym pakiecie jest to 11 specjalistów, w pakiecie VIP to 38 specjalistów.

Dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej Polmed?

Polmed oferuje dodatkowy pakiet prywatnej opieki medycznej, w ramach którego pracownicy mogą skorzystać z szerokiego wachlarza profesjonalnych usług. Jest to istotne o tyle, że prywatne pakiety opieki medycznej, które warto wybrać, stały się najpopularniejszym i najchętniej wybieranym przez pracowników benefitem pozapłacowym, jakie pracodawca może zaoferować pracownikowi. Szeroka oferta usług w pakietach prywatnej opieki medycznej Polmed sprawi, że firma będzie postrzegana jako solidny, sprawdzony podmiot na rynku pracy. Szeroki dostęp do placówek i dużej bazy specjalistów naturalnie poprawia komfort i bezpieczeństwo pracowników

Jak oferta prywatnych pakietów medycznych Polmed wpływa na satysfakcję pracowników?

Każdy pracownik w mniejszym lub większym stopniu chce zadbać o swoje zdrowie, więc praca w firmie, która wychodzi naprzeciw potrzebom zdrowotnym pracowników jest niezwykle wartościowa. Co więcej Polmed obejmuje dodatkową opieką medyczną także rodzinę pracownika, co pozwala jego najbliższym na uniknięcie kolejek, długiego oczekiwania na termin oraz przestarzałych systemów rejestracji. Spokój i bezpieczeństwo pozytywnie wpływa na samopoczucie pracownika, a co za tym idzie na jego poziom zadowolenia z pracy i produktywności. Dostęp do zabiegów czy szczepień w każdym pakiecie sprawia, że oferta polmed należy do konkurencyjnych pakietów prywatnej opieki medycznej.

Jak mmmedic może pomóc przy wyborze pakietów medycznych?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług medycznych. Dzięki znajomości rynku stworzyliśmy nowy standard obsługi. Współpracując z nami masz pewność, że wybierasz najlepszy pakiet medyczny, gwarantujący komfort i bezpieczeństwo Twoich pracowników. Nie musisz martwić się procesami i szczegółami – od tego jesteśmy my.

Szukasz najlepszego pakietu dla Twojej firmy?
Pomożemy Ci go znaleźć!

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i dostęp do ofert wszystkich firm oferujących prywatną opiekę medyczną. Podpowiadamy, jak wybrać pakiety medyczne dla firm. Zostaw nam swoje dane, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu poznania Twoich potrzeb.

Wynegocjujemy w Twoim imieniu najlepsze i najkorzystniejsze warunki ofert pakietów medycznych (abonamentów lub ubezpieczeń medycznych) dla pracowników i członków ich rodzin – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Zamów ofertę pakietów Polmed

oraz bezpłatne porównanie z ofertami innych dostawców medycznych

Wypełnij formularz
lub zadzwoń
+48 888 885 857

Uzupełnienie powyższych treści oznacza akceptacje polityki prywatności, dostępnej tutaj