Pakiety medyczne PZU Zdrowie– dlaczego warto rozważyć ich ofertę dla firm?

Zamów prywatną opiekę medyczną dla Twojej firmy

Prywatna opieka medyczna
Witaj na blogu!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń medycznych i pakietów ochrony zdrowia, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą. Zaglądaj regularnie na naszego bloga i zawsze bądź na bieżąco ze światem pakietów i opieki medycznej dla firm.

dostępność placówek i czas oczekiwania

Pakiety medyczne PZU Zdrowie– dlaczego warto rozważyć ich ofertę dla firm?

Marki PZU nie trzeba nikomu przedstawiać. To niewątpliwie najbardziej znany ubezpieczyciel na naszym rynku. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że oprócz ubezpieczeń na życie, nieruchomości czy samochodu PZU posiada szeroką ofertę pakietów medycznych dla firm. Niewątpliwym wyróżnikiem tego dostawcy jest skala i silna marka, dzięki której firma może stanowić ciekawą alternatywę dla takich liderów rynku pakietów medycznych jak LUX MED czy Medicover. Co sprawia, że warto rozważyć PZU prowadząc porównanie pakietów medycznych dla firm i szukając najlepszej oferty dla swojego biznesu?

 

Niewątpliwe istotne jest, że PZU posiada zarówno dużą bazę placówek własnych (130), jak również szeroką bazę placówek partnerskich (ponad 2000). Oznacza to, że pracownik może nie tylko udać się do nowoczesnego centrum medycznego, ale też uzyskać pomoc w lokalnej przychodni współpracującej z PZU Zdrowie. Pakiet medyczny PZU pozwala korzystającemu z niego pracownikowi (zależnie od wybranej opcji) na wizytę u lekarzy nawet 35 specjalizacji.

 

Wybierając prywatny pakiet medyczny dla firmy warto pamiętać, że dobry wybór to taki, który skutkuje zadowoleniem pracownika i oszczędnością dla biznesu. Dlatego zawsze należy brać pod uwagę wiele czynników. Warto raz na jakiś czas zorientować się w rynku lub skorzystać z pomocy specjalistów.