Pakiety medyczne LUX MED – dostępność i innowacyjność.

Zamów prywatną opiekę medyczną dla Twojej firmy

Prywatna opieka medyczna
Witaj na blogu!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń medycznych i pakietów ochrony zdrowia, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą. Zaglądaj regularnie na naszego bloga i zawsze bądź na bieżąco ze światem pakietów i opieki medycznej dla firm.

Porównanie pakietów medycznych dla firm

Pakiety medyczne LUX MED – dostępność i innowacyjność.

Każdy dostawca prywatnych pakietów opieki medycznej dla firm posiada w swojej ofercie wyjątkowe, atrakcyjne dla biznesu rozwiązania oraz szereg cech które mogą okazać się kluczowe podczas wyboru najlepszej opcji dla danej firmy. Dla wielu przedsiębiorstw bez wątpienia ważna okaże się dostępność placówek i innowacyjność rozwiązań. W tej kategorii na uwagę zasługuje LUX MED, który proponuje szereg innowacji wpływających na atrakcyjność oferty w oczach pracowników oraz ułatwiających codzienną pracę działu kadr. 

 

Niewątpliwym plusem wynikającym ze skali działania jest rozbudowana sieć ponad 240 ogólnodostępnych placówek własnych i jednostek mieszczących się w zakładach pracy, ponad 1600 placówek współpracujących, własny szpital opiekuńczo-rehabilitacyjny i własne placówki stomatologiczne. Oprócz zalety skali, LUXMED jest innowatorem na rynku prywatnych usług medycznych, a także oferuje klientom biznesowym szereg udogodnień. Należą do nich między innymi: opiekun klienta, portal klienta, elektroniczna dokumentacja medyczna, samozgłaszanie pracowników do udziału w wybranym pakiecie medycznym, oraz E-skierowania do medycyny pracy. 

 

Dodatkową cechą wyróżniającą LUX MED na tle konkurencji jest stale rozbudowywana sieć placówek stomatologicznych, funkcjonujących pod nazwą LUX MED stomatologia, oraz centrów diagnostycznych, czyli LUX MED Diagnostyka. Co więcej dostawca ten inwestuje w szpitalnictwo, w tym – co szczególnie istotne – w szpitalnictwo onkologiczne. Do sieci należą aż 3 szpitale onkologiczne. 

 

Czy pakiety LUX MED stanowią dobry wybór dla firmy? Niewątpliwie atrakcyjna, nowoczesna oferta sprawi, że wielu klientów będzie zadowolonych ze współpracy. Zawsze jednak warto pamiętać, że najlepszym rozwiązaniem jest wybór idealnie dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa – poprzedzony dokładną analizą ofert wielu dostawców. Wybierając pakiet warto np. zastanowić się nad specyfiką branży – w końcu pracownik produkcji prawdopodobnie będzie miał nieco inne oczekiwania i wymagania od pracownika sektora IT lub wziąć pod uwagę ogólne warunki współpracy. W wyborze z pewnością pomoże zindywidualizowane porównanie pakietów medycznych i wsparcie opiekuna biznesowego oferowane przez MMmedic.