Rozwój rynku pakietów medycznych dla firm

Zamów prywatną opiekę medyczną dla Twojej firmy

Prywatna opieka medyczna
Witaj na blogu!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń medycznych i pakietów ochrony zdrowia, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą. Zaglądaj regularnie na naszego bloga i zawsze bądź na bieżąco ze światem pakietów i opieki medycznej dla firm.

Pakiety opieki medycznej VIP

Rozwój rynku pakietów medycznych dla firm

Rynek prywatnych usług medycznych stale się zmienia – dlatego warto trzymać rękę na pulsie, śledzić newsy i raz na jakiś czas prowadzić porównanie pakietów medycznych dla firm.

 

MedPolonia w grupie LuxMed

 

W kwietniu w świecie prywatnych usług medycznych miało miejsce ważne wydarzenie – do grupy LUX MED dołączył wiodący dostawca prywatnych usług medycznych – grupa MedPolonia z Poznania.

Tym samym grupa LUX MED zyskała nowy szpital wielospecjalistyczny (już 14), trzy placówki ambulatoryjne oraz rozbudowany ośrodek do badań klinicznych. 

 

Nowy oddział Enel-Med

 

Pracownicy warszawskich firm, które zdecydowały się na pakiety medyczne Enel-Med, w marcu otrzymali dostęp do nowej placówki. Nowy oddział mieści się w nowoczesnym kampusie biurowym Forest przy ulicy Burakowskiej 14. Oprócz nowej placówki, w biurowcu znalazła się klinika stomatologii i medycyny estetycznej ESTELL, której właścicielem jest Grupa ENEL-MED. To już 15 oddział Enel-Med w  Warszawie.

 

Centrum Medyczne PZU Zdrowie 

 

W ścisłym centrum Łodzi, w biurowcu przy ulicy Ogrodowej 8, powstało nowoczesne Centrum Medyczne PZU Zdrowie. Na powierzchni ponad 1000m2 można skorzystać m.in. z konsultacji lekarskich dla dorosłych i dzieci oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych. To pierwsza placówka PZU Zdrowie w łodzi.