LUX MED – oferta dla firm i najciekawsze pakiety

Zamów prywatną opiekę medyczną dla Twojej firmy

Prywatna opieka medyczna
Witaj na blogu!

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie ubezpieczeń medycznych i pakietów ochrony zdrowia, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą. Zaglądaj regularnie na naszego bloga i zawsze bądź na bieżąco ze światem pakietów i opieki medycznej dla firm.

Pakiety medyczne jako najbardziej pożądany benefit pozapłacowy

LUX MED – oferta dla firm i najciekawsze pakiety

LUX MED to niezwykle popularny dostawca pakietów medycznych dla firm, który bardzo często (obok Medicover) jest postrzegany niemal jako synonim prywatnej ochrony zdrowia dla pracowników. 

 

U dostawców takich jak LUX MED oferta dla firm jest nie tylko rozbudowana i atrakcyjna, ale także elastyczna, a współpracę z operatorem ułatwiają innowacje, takie jak E-skierowanie i samozgłaszanie, czyli rozwiązania ułatwiające pracę osób odpowiedzialnych za zarządzanie zasobami ludzkimi lub po prostu usprawniające i skracające kontakt między pracownikiem a placówką medyczną. 

 

Pakiety medyczne LUX MED to aż 5 opcji (oraz Pakiet Senior) różniących się zakresem, w jakim pracownik zostaje objęty opieką medyczną, oraz oczywiście ceną. Pakiet podstawowy umożliwia dostęp do 9 najpopularniejszych specjalistów oraz do zabiegów laboratoryjnych, a rozbudowany pakiet premium to bezpłatne wizyty u 41 specjalistów oraz szereg udogodnień dodatkowych, takich jak stomatolog, rehabilitacja czy wizyty domowe. 

 

Żeby dokładnie dobrać pakiet do potrzeb swojej firmy oraz mieć pewność, że dany operator jest najlepszą możliwą opcją, warto skontaktować się z doradcą biznesowym przez formularz dostępny na naszej stronie. Stworzy on bezpłatne, dedykowane porównanie pakietów medycznych dla firmy oraz zapewni wsparcie w negocjacjach i wdrażaniu.